גני שני יוצרת הבלוג ויגניש

היי! אני גני שני (או בקיצור - גניש) ואני אוהבת לאכול, לבשל, לנסות ולפתח מתכונים חדשים. במטבח שלי תמצאו מוצרים טריים ולא מעובדים מהצומח. אני מאמינה בטבעונות גמישה, הקשבה לגוף וקבלה של דעות שונות. זה גם המקור לשם של הבלוג - Vganish (טבעוני=vegan, גמיש=ish).

אני גרה במרכז תל-אביב עם בעלי גיא והכלבה שלנו בלה.

Guy and Bella

גיא הוא חלק בלתי נפרד מהבלוג הזה – הוא אחראי על כל הצד הטכני ובנה את הכל מאפס (!) והוא גם מי שדחף אותי לפתוח בלוג משלי אחרי שנים שחלמתי על זה.

Guy and Gani

לא תמיד הייתי טבעונית. בחרתי באורח החיים הזה לפני כמה שנים, אחרי שהורדתי בהדרגה בשר ומוצרי חלב. לכן, אני מבינה ומתחברת לצורך במתכונים טבעוניים פשוטים וטעימים שקל לשלב בשגרת היום יום. אני יודעת שלא נהיים טבעוניים בין לילה, זה תהליך שלוקח זמן אבל אני מאמינה שכל אחד יכול למצוא את המקום שלו במרחב הזה.

מאז שהקמתי את ויגניש, אני חווה רוח חיובית מאד של התחדשות בחיים שלי. קודם כל, עשיתי שינוי רציני בקריירה, ובמקום להיות עורכת דין במשרד מסחרי אני היום בלוגרית במשרה מלאה ולומדת להיות מורה ליוגה. בפן האישי, אחרי 7 שנות זוגיות, גיא ואני התחתנו בקיץ האחרון ובימים אלה אנחנו מצפים לתינוק הראשון שלנו.

הרבה פעמים שואלים אותי איך אפשר לשלב בין לוח זמנים צפוף ובישול של אוכל בריא ומזין? אני מבטיחה שאם תעקבו אחרי ותתנסו במתכונים שיש בבלוג תגלו שזה באמת פשוט! אם אכפת לנו מהגוף והבריאות שלנו ונמלא את המזווה והמקרר בהתאם לאורח החיים שבחרנו לעצמנו, היתר יסתדר מעצמו. חשוב לזכור שמותר גם לאכול בחוץ לפעמים ואפילו להתעצל לגמרי ולהזמין אוכל הביתה. לנהל אורח חיים של טבעונות (או טבעונות גמישה) לא אומר למנוע מעצמנו את מה שאנחנו אוהבים! כל הרעיון הוא להזין את הגוף שלנו באוכל טרי וטעים שלא פוגע בסביבה ולהנות מהתהליך!

אם תרצו לקבל הצצה על החיים התל אביבים שלנו, לראות אותנו מתרגלים יוגה, מטיילים בארץ ובעולם ומבשלים, אתם מוזמנים לעקוב אחרי באינסטגרם, פייסבוק ופינטרסט. ממליצה להירשם כאן לקבלת עדכונים ומתכונים במייל.

שמחה מאד שאתם כאן!

גני

שמרו על קשר

הירשמו לקבלת מתכונים, עדכונים, פעילויות ועוד.

הכניסו את כתובת המייל שלכם